آخرین وضعیت مراکز تفریحی دبی در شرایط کرونا

آخرین وضعیت مراکز تفریحی دبی در شرایط کرونا
«اداره گردشگری و بازاریابی دبی» (دبی توریسم)، به‌تازگی لیست جدیدی از محدودیت‌ها و قوانین کرونایی در مراکز خرید و مراکز تفریحی «دبی» را منتشر کرده است.
«اداره گردشگری و بازاریابی دبی» (Dubai Tourism) در راستای کنترل شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی و ایمنی شهروندان و گردشگران، محدودیت‌های جدیدی را در مراکز خرید و مراکز تفریحی دبی وضع کرده است.

مراکز خرید
خرده‌فروشی‌ها و اماکن تفریحی مانند «دبی مال» و مرکز خرید «امارات» با ظرفیت ۷۰درصد فعالیت خواهند کرد.

گلوبال ویلیج
تمامی نمایش‌ها ازجمله آتش‌بازی و سرگرمی‌های خیابانی در «گلوبال ویلیج» تا اطلاع ثانوی متوقف شده است. سایر بخش‌های این مرکز تفریحی همچنان میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

برج خلیفه
«برج خلیفه»، بلندترین سازه روی زمین، با یک برنامه بهداشتی جدید میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود. پرداخت بدون تماس، پیش‌خرید بلیت به‌صورت آنلاین، بررسی درجه حرارت کارکنان و مهمانان و ضدعفونی نقاط پرتماس، برخی از برنامه بهداشتی جدید برج خلیفه است.

بالن سواری
شرکت “Hero Experiences Group”، که دو شرکت “Platinum Heritage” و “Balloon Adventures” را اداره می‌کند، اعلام کرده است که برای اطمینان از اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی یک متخصص حرفه‌ای در زمینه بهداشت را استخدام کرده است.

آی‌ام‌جی ورلد آو ادونچر ( IMG Worlds of Adventure)
بزرگترین پارک تفریحی سرپوشیده جهان، روزانه با به‌روزترین روش‌های پاکسازی ضدعفونی می‌شود. محدودیت در تعداد مهمانان ورودی به داخل فروشگاه‌ها و غذاخوری‌ها و نصب دوربین‌های حرارتی در ورودی پارک، ازجمله اقدامات این مرکز تفریحی در مقابله با شیوع ویروس کرونا است.

آکواریوم دبی
«آکواریوم دبی» با به‌روزترین روش‌های ضدعفونی، خرید آنلاین بلیت و همچنین نصب دوربین‌های حرارتی میزبان بازدیدکنندگان است.

پارک آبی لاگونا
این پارک آبی با ظرفیت محدود و ضدعفونی ساعتی، میزبان بازدیدکنندگان است.

آتلانتیس د پالم
در «آتلانتیس د پالم» نیز استخرها، رستوران‌ها و سواحل با ظرفیت محدودی مشغول به فعالیتند. تنها اعضای خانواده (حداکثر در گروه‌های ۵ نفره) مجاز به نشستن کنار یکدیگرند.