محصولات خوشمزه عمانی

در مقاله قبل راجع به غذا‌های کم‌نظیر عمانی صحبت کردیم و در ادامه در این مقاله قصد‌ داریم به معرفی چند محصول خوشمزه کشور عمان بپردازیم.

قهوه:
قهوه عربی به خاطر طعم و بافت خود و همچنین شیوه رشد، خشک کردن و تولید آن معروف است. قهوه عمانی معمولا با پودر هل مخلوط می‌شود. اغلب عمانی‌ها در طی روز چندین فنجان قهوه می‌نوشند؛ آنها همچنین ظروف بزرگی از قهوه آماده کرده و به هنگام دیدار از همسایه‌ها و آشنایان با خود به خانه آنها می‌برند.

حلوای عمان:
اگر به خوردن دسر و شیرینی علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌شود حتما از حلوا‌های پخته ‌شده در عمان امتحان کنید. ظاهر حلوای عمانی بسیار شبیه به حلوای ایرانی است اما مواد اولیه و طعم آن بسیار متفاوت است به طوری که در تهیه حلوای عمانی از تخم‌مرغ، عسل، شکر، گلاب، ادویه جات مخصوص و میوه‌های مغزدار استفاده می‌کنند و آن را همراه با چای و یا قهوه سرو می‌کنند.

نان عمانی:
نان یکی از خوشمزه ترین خوراک‌ها در کل جهان می‌باشد که البته کشور عمان نیز از این کشور ها است. قابل ذکر است که نان های پخته شده در عمان بسیار خوشمزه و معمولا درکنار تمامی غذاهای عمانی سرو می‌شود.

خرمای عمان:
در عمان هر‌کجا کا بروید درختان نخل را خواهید دید. خرمای این درختان از لحاظ رنگ، اندازه و میزان تردی متفاوت هستند. عمانی‌ها گاهی خرمای‌ خشک شده را با کنجد، نارگیل یا حلوا ارده مخلوط می‌کنند و به‌عنوان میان وعده می‌خورند. علاوه بر آن این خرما در تهیه بسیاری از شیرینی‌ها و دسرها کاربرد دارد.
برای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

جهت آشنایی و مطالعه مکان های توریستی عمان اینجا کلیک کنید.
تعطیلات رویایی اقدامات لازم را جهت اخذ ویرای توریستی عمان انجام می‌دهد. جهت هماهنگی با ما درارتباط باشید. تلفن: ۲۲۲۴۳۰۴۰
جهت اطلاع از شرایط اخذ ویزای توریستی عمان اینجا کلیک کنید.

#آژانس تعطیلات رویایی #تعطیلات رویایی #گردشگری #سفر #مسافرت #ویزا #پاسپورت #شنگن #اروپا #تور اروپا #وام گردشگری #کیش #آفر #تور #هواپیما #قطار #اتوبوس #بلیط #تور خارجی #طبیعت گردی #باران #زیبا #ویزا آنلاین #ایران #ایرانگردی #روادید #توریسم #اقامت #ویزا تحصیلی #تحصیل #دانشگاه #تحصیلی #زبان #زبان انگلیسی #راهنمایی #اقدام #ویزا کاری #ویزا تجاری #کسب وکار #سرمایه #شرکت #گردشگری #زیبایی #دیدنی #تور #راهنما #مسافرت #مردم بومی #مراسم #آیین #سفر رفتن #طبیعت #غذا #فرهنگ #زیست بوم #گردش #سوغاتی #صنایع دستی #سنگ قیمتی #ویزای توریستی عمان #غذا #غذا ی محلی #خوشمزه #مجبوس #شوا #هریس #شاورما #رستوران #آسیا #تور اسیا #خرما #حلوا #عمان #قهوه #نان عمانی #قهوه عربی #خوشمزه #بی‌نظیر