صفر تا صد ورود به المان در کرونا

المان پرجمعیت ترین و بزرگترین قدرت ا قتصادی اروپا است. در دشت های شمالی این كشور، رودهای ادر و نایز،جاری میباشند .
قسمتهای مركزی آلمان، فلات مرتفعی است كه هر چه به سمت جنوب پیش می رود، برارتفاع آن افزوده می شود، به نحوی كه میزان ارتفاعات در جنگل سیاه به 1500 متر رسیده و سرانجام به ناحیه باواریا و كوههای آلپ در مرز اتریش و آلمان، منتهی می شود. در ادامه این مطلب قصد داریم تا اخرین شرایط سفر به آلمان را در دوران کرونا به شما عزیزان معرفی کنیم.

طبق بخشنامه هواپیمایی ایران ایر مسافران دارای مدارک زیر می‌توانند به کشور آلمان سفر کنند.
۱) دارندگان پاسپورت اتحادیه اروپا، نروژ، سوئیس و ایسلند
۲) دارندگان اقامت اتحادیه اروپا، نروژ، سوئیس و ایسلند. همچنین توجه داشته باشید بلیط تائید شده هواپیما یا قطار در ادامه مسیر به کشور صادر کننده کارت اقامت به صورت ترانزیت الزامی است.
۳) ویزای نوع D معتبر آلمان مانند ویزای خانوادگی، دانش‌آموزی، تجاری و…
۴) ویزای نوع C معتبر صادره از آلمان برای افرادی که همسر آنان دارای پاسپورت آلمانی باشد.
۵) ویزای نوع C آلمان که تاریخ صدور ویزای آن از تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۲۰ به بعد باشد.
۶) در صورتی که دارندگان ویزای نوع D اتحادیه اروپا بلیط تائید شده به صورت ترانزیت داشته باشند می توانند به المان سفر کنند.
همانطور که قبلا اشاره کردیم دارندگان ویزای نوع C توریستی که تاریخ صدور ویزای آن‌ها قبل از ۱۷ مارس ۲۰۲۰ باشد، تا اطلاع بعدی مجاز ورود به خاک آلمان نمی‌باشند.

قابل ذکر است که مسافران قبل از پرواز باید فرم تعهد را پر کرده و کپی تعهد نهایی را و همچنین بارکد به دست آمده را به همراه داشته باشند.(جهت پر کردن فرم تعهد اینجا کلیک کنید.)
درباره لینک سلامت لازم است تا موارد زیر را در نظر داشته باشید.
۱) اگر به تازگی در یک مکان پر خطر بوده‌اید، به طور کلی از شما خواسته می‌شود که ثبت نام دیجیتالی را در هنگام ورود تکمیل کنید.
۲) چرا باید مشخصات خود را ارائه دهیم؟
یک متصدی تائید شده باید بتواند نتایج آزمایش یا اثبات گذراندن دوره کامل قرنطینه، واکسیناسیون یا بهبودی و همچنین هرگونه معافیت از مقررات ورود را تائید کند.
۳) چه زمانی نیاز به ارائه مشخصات نداریم؟
🔼 در این صورت شما نیاز به ارائه مشخصات ندارید که بدون توقف از یک منطقه خطرناک عبور کرده باشید یا فقط از آلمان عبور کرده باشید.
🔼 اگر به منظور تردد در مرز‌ها، کمتر از ۲۴ ساعت را در منطقه‌ای خطرناک گذرانده‌اید یا فقط تا ۲۴ ساعت در حال ورود به جمهوری فدرال آلمان هستید.
🔼 اگر برای درمان بیماری سارس و یا ویروس کرونا به آلمان برده شده‌اید.
🔼 اگر به عنوان عضو یک هیئت رسمی از طریق ترمینال دولتی در فرودگاه براندنبورگ برلین به آلمان باز می‌گردید و کمتر از ۷۲ ساعت را در منطقه‌ای خطرناک گذرانده‌اید.
🔼 بازگشت افسران پلیس از عملیات خارج از کشور یا وظایف معادل عملیات خارج از کشور.
🔼 اگر عضو نیرو‌های مسلح آلمان هستید.

توجه کنید که برای ورود به خاک آلمان از طریق شرکت هواپیمایی ایران ایر باید تمامی مسافران بالای ۶ سال جواب تست منفی آزمایش PCR خود را که حداکثر در فاصله زمانی ۷۲ ساعت گذشته انجام شده است، به همراه داشته باشند.
به همین دلیل در ادامه آزمایشگاه های مورد تائید ایران ایر را به شما معرفی خواهیم کرد.
آزمایشگاه‌های مورد تائید ایران ایر:

آزمایشگاه پارسیان -خیابان گلبرگ
بیمارستان فرهیختگان _ میدان پونک
آزمایشگاه لاوازیه _ میدان رسالت
بیمارستان دی – توانیر
تهران کلنیک – خیابان بخارست
آزمایشگاه پیوند – شریعتی-ظفر
آزمایشگاه آتیه – شهرک غرب
آزمایشگاه رازی – شریعتی
آزمایشگاه دانش – خیابان آزادی و خیابان ۱۷ شهریور

مسافران پس از ورود به این کشورمی‌بایست به مدت ۱۴ روز در محل زندگی شخصی‌شان قرنطینه شوند. همچنین ورود هرگونه بار دستی به غیر از یک کوله و یا ساک کوچک به هواپیما ممنوع بوده و استفاده از ماسک‌های FFP2 ، KN95 یا N95 در طول پرواز الزامی است.

جهت اگاهی از اخرین شرایط سفر به ایتالیا اینجا کلیک کنید.
جهت اگاهی از اخرین شرایط سفر به کانادا اینجاکلیک کنید.
همچنین جهت اگاهی از اخرین شرایط سفر به اسپانیا اینجا کلیک کنید.

#المان # اژانس تعطیلات رویایی # سفر # مسافرت #بلیط #کرونا # سفر به المان # المانی #المانی ها #هواپیما #سفر به المان در شرایط کرونا #قطار #اتوبوس #بلیط #تور خارجی #طبیعت گردی #ویزا آنلاین #روادید #توریسم #اقامت #ویزا تحصیلی #تحصیل #تحصیلی #زبان #زبان انگلیسی #راهنمایی #اقدام #ویزا کاری #ویزا تجاری #کسب وکار #گردشگری #زیبایی #دیدنی #تور #راهنما #مسافرت #سفر رفتن #طبیعت #گردش #مهاجرت #پرچم # پرچم المان