پارک لورو در اسپانیا

بسیاری از ما زیبایی‌ها و جذابیت‌های اسپانیا را فقط در مادرید و بارسلون می‌دانیم اما جذابیت‌های اسپانیا فقط به این دو شهر محدود نمی‌شود و می‌توان گفت که جزایر قناری هم یکی از مکان‌های زیبایی است که سالانه تعداد زیادی از گردشگران به آنجا سفر می‌کنند.
جزایر قناری یکی از بهترین‌ جاهایی است که می‌توان برای سفری رویایی انتخاب کرد. پیاده روی در کوچه‌های مصفا، استراحت در سایه برگ‌های پهن درختان، آرامشی به ارمغان خواهد داشت که تصورش نیز هیجان برانگیز است. جزایر قناری فقط مقصدی برای بزرگسالان نیست، بلکه کودکان نیز می‌توانند اوقات خوشی را در طبیعت تجربه کنند. علاوه بر بازی در ساحل، پارک لوروی تنه‌ریف با ۳۰۰۰ طوطی و حیوانات دیگر از جذابیت خاصی برای کودکان برخوردار است.
جزایر قناری مجموعه‌ای متشکل از هفت جزیره اصلی و تعدادی جزیره فرعی آتشفشانی در اقیانوس اطلس است. این جزایر در ساحل شمال غربی آفریقا و غرب کشور مراکش واقع‌اند و با تنگه جبل‌الطارق به راحتی اسپانیا را به آفریقا متصل می‌سازد.
هفت جزیره این مجمع‌الجزایر و مراکز آن عبارتند از تنه‌ریف، گرن‌کاناریا،لانزاروت، لاپالما، لاگومار، ال‌هیرو، فوئرتهونتورا.
در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با یکی از محبوب‌ترین پارک‌های جزایر قناری آشنا کنیم.

پارک لورو با مساحتی بیش‌از ۱۳ هکتار در جزایر قناری در اسپانیا، از بزرگترین و بهترین باغ‌وحش های دنیا است و دارای تنوع زیادی از حیوانات است.این پارک از بخش‌های زیادی تشکیل شده است که تعدادی از آن‌ها به شرح زیر است.

باغ زین، بخش مربوط به حیوانات آبزی، پادشاهی شیر‌ها، موزه طوطی چینی، باغ ارکیده، چشم انداز طبیعت، سرزمین کردکان، درختان کاتاندرا، سیاره پنگوئن‌ها و…
این مجموعه زیبا و بی‌نظیر در سال ۱۹۷۲ به عنوان یک پناهگاه طبیعی برای طوطی‌ها تاسیس شد و از آن زمان به یکی از مهمترین جاذبه‌های جزایر قناری تبدیل شده است. پس از گذشت سالیان و رواج گردشگری در این منطقه تصمیم بر آن شد که این مکان به یک باغ‌وحش کامل تبدیل شود. این باغ وحش زیبا دارای یک آکواریوم و فضایی تحت عنوان نچراویژن است که زیستگاه حیواناتی مانند دلفین‌ها، شیر‌های دریایی و نهنگ‌های قاتل است.

در قسمت نهنگ‌ها شما می‌توانید از نمایش‌های بی‌نظیر آن‌ها لذت ببرید.
از دیگر مکان‌های مورد توجه گردشگران که در این پارک وجود دارد، سیاره پنگوئن‌ها است. این فضا شامل یک کوه یخی عظیم به همراه ۲۰۰ پنگوئن زیبا و جذاب است که گردشگران را مجذوب و شیفته‌ی خود می‌کند.
یکی از جدید‌ترین جاذبه‌های پارک لورو، درختان کاتاندراتریتاپس است که شامل پل‌های معلق از بالای کوه‌ها و مسیر‌های جنگلر است که می‌توانید طیف وسیعی از گونه‌های گیاهی و پرندگان عجیب و غریب را ببینید.

به جزایر قناری سفر کنید و از مشاهده عجایب این پارک زیبا شگفت زده شوید.
پیش‌فروش تور‌های اسپانیا شروع شده است جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
تلفن: ۲۲۲۴۳۰۴۰
اگر هنوز برای سفر خود به اسپانیا شک دارید، مطلب چرا به اسپانیا سفر کنیم را مطالعه کنید. در این مطلب تمام جذابیت‌های اسپانیا را به شما معرفی کرده‌ایم. جهت مطالعه این مطلب اینجا کلیک کنید.

#آژانس تعطیلات رویایی #تعطیلات رویایی #گردشگری #سفر #مسافرت #ویزا #پاسپورت #شنگن #اروپا #تور اروپا #وام گردشگری #کیش #آفر #تور #هواپیما #قطار #اتوبوس #بلیط #تور خارجی #طبیعت گردی #باران #زیبا #ویزا آنلاین #ایران #ایرانگردی #روادید #توریسم #اقامت #ویزا تحصیلی #تحصیل #دانشگاه #تحصیلی #زبان #زبان انگلیسی #راهنمایی #اقدام #ویزا کاری #ویزا تجاری #کسب وکار #سرمایه #شرکت #گردشگری #زیبایی #دیدنی #تور #راهنما #مسافرت #مردم بومی #مراسم #آیین #سفر رفتن #طبیعت #غذا #فرهنگ #زیست بوم #گردش #سوغاتی #صنایع دستی #سنگ قیمتی #غذا #غذا ی محلی #خوشمزه #آسیا #تور اسیا #امنیت #مهاجرت #خوشمزه #بی‌نظیر #اقتصاد #مردم #موقعیت #نروژ #اقدام #اقامت #کار #خانواده #تور # کیش # تفریح #تاریخ #خوشگذرانی #میکامال #تفریح #تجارت #تجاری #تله کابین #اکواریوم #تونل باد #بازدید #گردش #تهران #عمارت قزاقخانه #قاجار #ناصرالدین شاه قاجار #مظفرالدین شاه قاجار #تاریخ #ایتالیا #گردش #تاریخچه ایتالیا #گردش در ایتالیا #رم #گردش در رم #میکلانژ #دیدنی #معبد پانتئون #پله های اسپانیایی #سالن موسیقی #کنسرت #رومن فروم #فستیوال #ایتالیا #میلان #اتومبیل رانی #فشن #فشن مد و لباس #خرید #ونیز #مراکز خرید #مراکز خرید ونیز #هنر #ایتالیا #رنسانس #فوتوریسم #ماکیایولی #هنرمند #هنرمندان #هنردوستان #جزیره #ارزان #جزیره ارزان #اروپا #ساختمان #آپارتمان #اسپانیا #گردش #سفر به اسپانیا #پارک لورو #تفریح #شادی #دلفین #باغ وحش #نهنگ قاتل #شیر آبی #شیر #طوطی