باغ سائو پدرو دِ آلکانتارا


اگر می‌خواهید برای تفریح و هیجان و خیابان گردی به شهری اروپایی سفر کنید، لیسبون انتخاب بسیار مناسبی است. اگر به دنبال موزه و اماکن تاریخی و سیر و سیاهت در بافتی قدیمی هستید، باز هم لیسبون جایی است که مجذوبتان می‌کند. اگر به لیسبون سفر کردید، چند روزی هم به روستا‌ی اطراف بروید که تجربه بکر و به یادماندنی از از این کشور متمدن و کهن اروپایی برایتان خواهد داشت. سیترا، اورا، کاسکایس، استوریل، اوبیدوس و کاخ کوئیلوز و مجموعه عمارت مافرا هوش از سرتان خواهد برد. در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با یکی از بهترین و ناشناخته شده ترین اماکن تفریحی شهر لیسبون آشنا کنیم.
اکنون وقت آن است که نفس عمیقی بکشید و آن را نگه دارید تا بتوانید با دیدن صحنه‌ی دیدنی و شگفت‌انگیز که با شگفتی‌های عجیب لیسبون آمیخته شده است، آه و تحسین شگفتی سر دهید.

چه بخواهید در مورد یک بازدید روزانه و چه شبانه برنامه ریزی کنید، باید چند ساعت وقت بگذارید تا از زیبا‌ترین مناظر لیسبون از طریق باغ سائو پدرو دِ آلکانتارا لذت ببرید. حضور در آن‌جا، بهترین موقعیت برای لذت بردن از یک باغ دارای شکل هندسی و منظم متشکل از مجسمه‌های قهرمانان و خدایان اساطیر یونان و روم مانند مینروا و اولیس است. همچنین مناظر کامل و ممتاز مانوراما از قلعه‌ی سائو خورخه و دیوار‌های آن و همچنین محله‌ی آلفاما آدم را مجذوب خود نگه می‌دارند.
در این باغ حتی برای جزئیاتی از شهر که با چشم غیر مسلح قابل رویت نیستند، چاره‌ای اندیشیده‌اند و با قرار دادن تلسکوپ در نقاط مختلف آن حتی نقاط ریز شهر را هم قابل رویت کرده‌اند و شما می‌توانید از هر جزئیات کوچکی شامل رود‌خانه تجو، خیابان‌های وسیع، ساختمان‌های مدرن و قدیمی و یا مشاهده پشت‌بام‌های عجیب کلیسا‌های جامع لذت ببرید. همچنین در کنار هر کدام از این تلسکوپ‌ها بر روی کاشی نقشه‌ی کامل شهر تعبیه شده است که در سال ۱۹۵۲ فرد کرادولفر ایجاد شده است و شما می‌توانید با کمک آن به راحتی نقطه‌ی مورد نظر خود را پیدا کنید و با تلسکوپ آن را مشاهده کنید.
و اما در آخر این باغ بزرگ حتی برای استراحت شما نیز برنامه‌هایی دارد. بعد از یک گشت ۳ الی ۴ ساعته در این باغ زیبا می‌توانید ساعت‌ها بر روی یکی از نیمکت‌هایی که برای شما در زیر سایه درختان در نظرگرفته شده است، استراحت کنید و با شنیدن موزیکی ملایم خستگی تمام روز را از تن به در کنید. یک نکته جالب توجه دیگر که شما حتما باید درباره این باغ زیبا و هیجان‌انگیز بدانید، آن است که باید به خاطر داشته باشید که عصر هنگام تماشای مناظر اطراف از سائو پدرو دِ آلکانتارا به لطف غروب خورشید بسیار جذاب‌تر و دیدنی‌تر خواهد بود و شب هنگام که چراغ‌های لیسبون روشن می‌شوند، شهر کاملا دگرگون می‌شود منتظر زیبای آن غیر قابل وصف می‌شوند.

یکی از مکان‌های تفریحی ایسبون پایتخت کشور پرتغال را به شما معرفی کردیم و امیدواریم از مراجعه به آندر سفر خود لذت ببرید. پیش فروش تور‌های اروپایی آغاز شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو آن‌ها با ما تماس بگیرید.
تلفن: ۲۲۲۴۳۰۴۰
و اما ما برای شما علاقه‌مندان به سفر مطلبی را تهیه کرده‌ایم که تمام ویژگی‌های شگفت انگیز پرتغال حتی آن‌هایی را که نمی‌دانستید برای شما شرح داده‌ایم جهت مطالعه این مطلب اینجا کلیک کنید.

#آژانس تعطیلات رویایی #تعطیلات رویایی #گردشگری #سفر #مسافرت #ویزا #پاسپورت #شنگن #اروپا #تور اروپا #وام گردشگری #کیش #آفر #تور #هواپیما #قطار #اتوبوس #بلیط #تور خارجی #طبیعت گردی #باران #زیبا #ویزا آنلاین #ایران #ایرانگردی #روادید #توریسم #اقامت #ویزا تحصیلی #تحصیل #دانشگاه #تحصیلی #زبان #زبان انگلیسی #راهنمایی #اقدام #ویزا کاری #ویزا تجاری #کسب وکار #سرمایه #شرکت #گردشگری #زیبایی #دیدنی #تور #راهنما #مسافرت #مردم بومی #مراسم #آیین #سفر رفتن #طبیعت #غذا #فرهنگ #زیست بوم #گردش #سوغاتی #صنایع دستی #سنگ قیمتی #غذا #غذا ی محلی #خوشمزه #آسیا #تور اسیا #امنیت #مهاجرت #خوشمزه #بی‌نظیر #اقتصاد #مردم #موقعیت #نروژ #اقدام #اقامت #کار #خانواده #تور # کیش # تفریح #تاریخ #خوشگذرانی #میکامال #تفریح #تجارت #تجاری #تله کابین #اکواریوم #تونل باد #بازدید #گردش #تهران #عمارت قزاقخانه #قاجار #ناصرالدین شاه قاجار #مظفرالدین شاه قاجار #تاریخ #ایتالیا #گردش #تاریخچه ایتالیا #گردش در ایتالیا #رم #گردش در رم #میکلانژ #دیدنی #معبد پانتئون #پله های اسپانیایی #سالن موسیقی #کنسرت #رومن فروم #فستیوال #ایتالیا #میلان #اتومبیل رانی #فشن #فشن مد و لباس #خرید #ونیز #مراکز خرید #مراکز خرید ونیز #هنر #ایتالیا #رنسانس #فوتوریسم #ماکیایولی #هنرمند #هنرمندان #هنردوستان #جزیره #ارزان #جزیره ارزان #اروپا #ساختمان #آپارتمان #اسپانیا #گردش #سفر به اسپانیا #پارک لورو #تفریح #شادی #دلفین #باغ وحش #نهنگ قاتل #شیر آبی #شیر #طوطی #فستیوال #جشنواره #گوجه فرنگی #گردش در تهران #باغ امیر سلیمانی #پرتغال #لیسبون #معرفی پرتغال #باغ #تفریح #تفریح در پرتغال