جدیدترین شرایط سفر به کشور اسپانیا


قطعاً با به وجود آمدن شرایط کرونا بسیاری از سفر ها محدود و بسیاری دیگر کنسل شدند همانطور که اطلاع دارید مرزهای اسپانیا به روی برخی از مسافران و مهاجران باز شده است و آنها می توانند با رعایت برخی موارد که در مطالب قبلی به صورت کامل ذکر شده است و اعمال برخی از محدودیت ها به این کشور سفر کنند. ( جهت مطالعه مطلب صفر تا صد اخذ ویزا اسپانیا در شرایط کرونا اینجا کلیک کنید.)
ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با شرایط کنونی سفر به کشور اسپانیا آشنا کنیم.
مسافران دارای مدارک زیر می‌توانند به کشور اسپانیا سفر کنند:
الف) پاسپورت اتحادیه اروپا، استرالیا، سوئیس، انگلستان، نروژ و ایسلند.
ب) اقامت اتحادیه اروپا، انگلستان، سوئیس، نروژ و ایسلند. همچنین بلیط تایید شده هواپیما یا قطار در ادامه مسیر به کشور صادر کننده کارت اقامت به صورت ترانزیت الزامی است.
پ) ویزای نوع D اسپانیا(خانوادگی، کاری، دانشجویی و اقامتی)
ت) مسافران به صورت ترانزیت بین المللی
ث) ویزای نوع C ESTANCIA اسپانیا به همراه کارت اقامت منقضی شده خارج از محدوده هشدار.
ج) دیپلمات‌ها، پرسنل بخش کنسولی، سازمان های بین المللی و اعضای سازمان های بشردوستانه که در حال انجام وظایف خود هستند.

▪️ تمامی مسافرانی که قصد سفر به اسپانیا را دارند باید گواهی تست منفی پی سی آر(PCR) خود را که حداکثر در ۷۲ ساعت گذشته انجام شده است را به زبان انگلیسی به همراه خود داشته باشند. همچنین مسافران باید توجه داشته باشند که قبل از پرواز باید فرم پزشکی خود را تکمیل کنند و همواره کپی آن را به همراه داشته باشند.
▪️ اجازه های موقت یا دائم کاری و اقامتی و اجازه اقامت تحصیلی و کارت های اقامتی مربوطه، کارت های اقامتی تحت عنوان عضو خانوادگی تبعه اروپایی و کارت اقامت ۵ ساله که اعتبار آنها طی مدت زمان وضعیت هشدار و حتی ۹۰ روز تقویمی پیش از آغاز وضعیت هشدار به پایان رسیده باشد به صورت خودکار تا شش ماه پس از پایان وضعیت هشدار معتبر هستند. توجه داشته باشید که ویزاهای منقضی شده نوع D شامل موارد بالا نمی شود و همچنین وضعیت هشدار از تاریخ ۱۴ مارچ ۲۰۲۰ تا ۲۱ جون ۲۰۲۱ بوده است.
▪️ مسافران با ویزای نوع C توریستی تا اطلاع بعدی مجاز به سفر نیستند.
شرایطی که امروزه برای سفر به اسپانیا حاکم است را به صورت کامل برای شما عزیزان توضیح دادیم و امیدواریم که از آن‌ها نهایت استفاده را بکنید.

همچنین شما همراهان گرامی می‌توانید از طریق آژانس تعطیلات رویایی جهت اخذ ویزای اسپانیا اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
تلفن: ۲۲۲۴۳۰۴۰
جهت مطالعه و آگاهی از مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی اسپانیا اینجا کلیک کنید.
جهت مطالعه و آگاهی از مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای بازرگانی اسپانیا اینجا کلیک کنید.
جهت آشنایی هرچه بیشتر با کشور اسپانیا اینجا کلیک کنید.
جهت مطالعه و آشنایی با پارک لورو اسپانیا اینجا کلیک کنید.
جهت آشنایی با فستیوال‌های جذاب اسپانیا اینجا کلیک کنید.

#آژانس تعطیلات رویایی #تعطیلات رویایی #گردشگری #سفر #مسافرت #ویزا #پاسپورت #شنگن #اروپا #تور اروپا #وام گردشگری #کیش #آفر #تور #هواپیما #قطار #اتوبوس #بلیط #تور خارجی #طبیعت گردی #باران #زیبا #ویزا آنلاین #ایران #ایرانگردی #روادید #توریسم #اقامت #ویزا تحصیلی #تحصیل #دانشگاه #تحصیلی #زبان #زبان انگلیسی #راهنمایی #اقدام #ویزا کاری #ویزا تجاری #کسب وکار #سرمایه #شرکت #گردشگری #زیبایی #دیدنی #تور #راهنما #مسافرت #مردم بومی #مراسم #آیین #سفر رفتن #طبیعت #غذا #فرهنگ #زیست بوم #گردش #سوغاتی #صنایع دستی #سنگ قیمتی #غذا #غذا ی محلی #خوشمزه #آسیا #تور اسیا #امنیت #مهاجرت #خوشمزه #بی‌نظیر #اقتصاد #مردم #موقعیت #نروژ #اقدام #اقامت #کار #اسپانیا #گردش #سفر به اسپانیا #ویزای اسپانیا #سفر به اسپانیا در شرایط کرونا