چرا به اسپانیا سفر کنیم؟

اسپانیا همواره زادگاه بهترین هنرمندان جهان بوده است که آثار آن ها را به بهترین نحو در موزه ها و گالری های فراوان و متنوع این کشور به نمایش می گذارند. کوچه های قدیمی باریک و پیچ در پیچ شهرهای اسپانیا ناگهان به ناحیه هایی با معماری مدرن، مراکز خرید لوکس و سواحل آفتابی باز می شوند. این کشور پرطرفدار طبیعتی گسترده و فوق العاده زیبا دارد که از یک سو به دریای آبی آتلانتیک و از سوی دیگر به کوهستان-های سرسبز می رسد. از لحاظ فرهنگی و تاریخی نیز کشور اسپانیا غنی است به طوری که بناهای قدیمی و دیدنی را همه جا می توان مشاهده کرد. از بازمانده های امپراتوری رم تا کلیساهای گوتیک. در این کشور انگار در هر منطقه ای یک قلعه تاریخی و عظیم وجود دارد.
اسپانیا به معنای واقعی صاحب مجموعه ای از بهترین معماری و قصرهایی به سبک اسلامی، کلیساهایی به شیوه معماری باروک و بناهایی فوق مدرن است که تمام آن ها را می توانید در این کشور بیابید.

برای تصویر کردن چهره زیبای اسپانیا کافی است چشم هایتان را ببندید و قطعه ای از موسیقی بی نظیرش را حال و هوای جنوب آمریکا و آفریقا را تداعی می کند، در ذهنتان مرور کنید. این کشور بهرنگارنگی لباس های پرنشاط و خیره کننده مردمانش است و به لطافت و ارزشمندی زیباترین صنایع دستی اش؛ همانقدر چشم نواز و پر ظرافت. اسپانیا در همسایگی فرانسه و پرتغال قرار دارد و از لطف و زیبایی مراکش و ایتالیا نیز بی بهره نمانده است. این را می توان در زبان، پوشش، موسیقی و طعم بی نظیر غذاها دید و دریافت که هرکدام از این کشورها چگونه وامدار میراث یکدیگرند. این سرزمین که در نقطه مرزی قاره اروپا جان گرفته است، آن-قدر زیبایی و شگفتی در خود جای داده تا با هر شعبده-ای چشم بیننده را متحیر کند. از شاعرانگی و جنبه رمانتیک این خاک همین بس که نامش تلفظ شاعرانه واژه یونانی هیسپریا است، به معنای سرزمین غروب خورشید. معروف ترین ردپای حضور انسان ها در این کشور، مربوط به نقاشی-های غار آلتامیرا است که راوی زندگی و زایش در 35600 سال پیش از میلاد است. در فراز و فرودهای تاریخی همیشه سرزمینی با ارزش و مرکز توجه بوده و همین نکته باعث تنش های فراوانی در قلب اسپانیا شده است؛ اما هیچ کدام از آنها مانع رشد و توسعه آن نشد.
به لطف موقعیت جغرافی چندگانه اش و به برکت کوه های بلند، جنگل-ها و جزایر کوچکو بزرگ در شهرهای مختلف، می-توانید آب و هوای گوناگونی از مدیترانه ای تا گرمسیری را در آن تجربه کنید. از پیاده روی های طولانی لذت ببرید و سعی کنید تا می توانید در شهرها بچرخید و لذت ببرید. حتی گاهی می توانید با تورهای پیاده روی رایگان ، همراه راهنمای انگلیسی زبان همراه شوید. برای گشت و گذار می توانید از اتوبوس، قطار و تاکسی استفاده کنید. اسپانیا رنگارنگ ترین بازارها را دارد و اگر در فصل حراج سفر کنید، می توانید بهترین لباس ها را از مراکز مد و طراحی تهیه کنید.
چند نکته جالب که احتمالا آن هارا نمی دانید:
✅شهر مادرید نه تنها مرکز سیاسی اسپانیا است بلکه از لحاظ جغرافیایی هم دقیقا در مرکز این کشور قرار دارد. در منظقه پورتادل سول واقع در مادرید نیز می توانید نماد نشان دهنده مرکز جغرافیایی اسپانیا را مشاهده کنید.
✅در زبان اسپانیایی حروف ج و ژ وجود ندارد و بخش اعظمی از آمریکای لاتین به این زبان صحبت می-کنند. اسپانیایی یکی از 5 زبان رسمی سازمان ملل متحد است.
✅جزایر قناری لاس-پالماس،تنریف سانتاکروزپالما که جزئی از اسپانیا هستند در اقیانوس اطلس در نزدیکی کرانه شمال باختر آفریقا قرار دارند و از مهم ترین مراکز گردشگری به شمار می-آیند.
✅ سه تن از مشهورترین نقاشان جهان اسپانیایی هستند، پابلوپیکاسو پدید آورنده سبک کوبیسم، ال گرکو بزرگترین نقاش شمایل و سالوادور دالی خالق سبک سورئالیسم.
✅دون کیخوته(مردی از لامانچا) قهرمان کتاب سروانتس است که شهرتی عالمگیر دارد و در کشور ما او را با نام دون کیشوت می شناسیم.
انگیزه توریست ها برای سفر به اسپانیا هنر متفاوت و بی-نظیر آن است. اگر جزو افراد تاریخ دوست و هنرشناس هستید حتما به اسپانیا سفر کنید و از سفر خود لذت ببرید.
آیا می دانید که پیش فروش تورهای اسپانیا آغاز شده است و شما می توانید آن ها را با قیمت های فوق العاده از ما بخرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
تلفن:22243040

#آژانس تعطیلات رویایی #تعطیلات رویایی #گردشگری #سفر #مسافرت #ویزا #پاسپورت #شنگن #اروپا #تور اروپا #وام گردشگری #کیش #آفر #تور #هواپیما #قطار #اتوبوس #بلیط #تور خارجی #طبیعت گردی #باران #زیبا #ویزا آنلاین #ایران #ایرانگردی #روادید #توریسم #اقامت #ویزا تحصیلی #تحصیل #دانشگاه #تحصیلی #زبان #زبان انگلیسی #راهنمایی #اقدام #ویزا کاری #ویزا تجاری #کسب وکار #سرمایه #شرکت #گردشگری #زیبایی #دیدنی #تور #راهنما #مسافرت #مردم بومی #مراسم #آیین #سفر رفتن #طبیعت #غذا #فرهنگ #زیست بوم #گردش #سوغاتی #صنایع دستی #سنگ قیمتی #غذا #غذا ی محلی #خوشمزه #آسیا #تور اسیا #امنیت #مهاجرت #خوشمزه #بی‌نظیر #اقتصاد #مردم #موقعیت #نروژ #اقدام #اقامت #کار #خانواده #تور # کیش # تفریح #تاریخ #خوشگذرانی #میکامال #تفریح #تجارت #تجاری #تله کابین #اکواریوم #تونل باد #بازدید #گردش #تهران #عمارت قزاقخانه #قاجار #ناصرالدین شاه قاجار #مظفرالدین شاه قاجار #تاریخ #ایتالیا #گردش #تاریخچه ایتالیا #گردش در ایتالیا #رم #گردش در رم #میکلانژ #دیدنی #معبد پانتئون #پله های اسپانیایی #سالن موسیقی #کنسرت #رومن فروم #فستیوال #ایتالیا #میلان #اتومبیل رانی #فشن #فشن مد و لباس #خرید #ونیز #مراکز خرید #مراکز خرید ونیز #هنر #ایتالیا #رنسانس #فوتوریسم #ماکیایولی #هنرمند #هنرمندان #هنردوستان #جزیره #ارزان #جزیره ارزان #اروپا #ساختمان #آپارتمان #اسپانیا #گردش #سفر به اسپانیا