جنگل کشف نشده!

زیبایی این جنگل بسیار بیشتر از جنبه ی ترس آن است. وجود درختان زیاد و متراکم منظره ای وصف نشدنی را ساخته. همچنین وجود کلبه هایی که از دوران قرون وسطا به جا مانده است زیبایی آن را دو چندان کرده و به همین دلیل سالانه گردشگران زیادی برای تماشای آن ها راهی این جنگل می شوند.

اما در پس این زیبایی ماجرا هایی وجود دارد که قصه های زیادی را به وجود آورده و نیاکان رفتن افراد را به آن جا منع می کردند و از شوم بودن آن جا سخن می گفتند.

داستان ها و حواشی جنگل سیاه
جنگل سیاه مانند بسیاری از مکان ها، همیشه در مه است و گاهی اوقات این مه آن قدر سنگین و زیاد می شود که افراد نمی توانند همدیگر را در فواصل بیش از 2 متر پیدا کنند.

مسیری ماپیچ در این جنگل وجود دارد که که از میان درختان انبوه گذر می کند، این مسیر با نام تیمبرلند شناخته می شود و اطراف آن را درختان صنوبر با برگ های قرمز رنگ پوشانده اند.

این درختان را با مه و زمینی بدون نور تصور کنید آن زمان است که ترس و وحشت شما از این جنگل بیشتر می شود، حتی تا چند سال گذشته تابلوهایی در جنگل نصب شده بودند که روی آن ها نوشته شده بود در این مسیرها قدم نگذارید، که البته هیچوقت فرد یا افرادی که آن ها را نصب کرده بودند شناسایی نشدند.

اما بسیاری از محلی ها بر این باور اند که باید این هشدار ها را جدی گرفت و بعضی از آن ها هم گفته اند که اتفاقات عجیبی در بخش هایی از این جنگل اتفاق افتاده و خودشان هم جرات ندارند که به تنهایی وارد جنگل شوند.

تور- تعطیلات رویایی-ویزا- سفر-اسپانیا-ویزای شنگن-سفر اروپایی- بلیط- پرواز-هتل

جنگل سیاه کجا قرار دارد؟
جنگل سیاه (به آلمانی: Schwarzwald تلفظ: شوارتز-والد) رشته ‌کوهی جنگلی در ایالت بادن – وورتمبرگ در جنوب غربی آلمان است.

 

این جنگل از غرب تا رود راین و از جنوب تا دامنه های کوه آلپ در سوییس کشیده شده است. بلندترین قلهٔ این منطقه قلهٔ فلدبرگ با 1493 متر بلندی است.

در حدود 10 هزار سال پیش این جنگل پوشیده از برف و یخ بوده و به طریقی زیر آن مدفون بوده. اما با گذشت زمان و گرم شدن هوا، این برف ها ذوب شده اند و به دریاچه هایی زیبا تبدیل شده اند همچنین به مرور زمان بذر های درختان رشد کرده اند و سر به فلک کشیده اند.

به دلیل زمین بکر و غنی که وجود داشته چنین بزرگ و عظیم شده اند تا جایی که به جنگل تبدیل شده و با عظمت خود این اسم را به دست آورده اند.

تور- تعطیلات رویایی-ویزا- سفر-اسپانیا-ویزای شنگن-سفر اروپایی- بلیط- پرواز-هتل

قلعه کلیف ساید درون جنگل سیاه قرار دارد
شاید شما هم داستان هایی راجب به قلعه ای واقع در این جنگل شنیده باشید که در آن ملکه ای ظالم زندگی می کرده و از روستاییان بی گناه برای امورات خود استفاده میکرده اما جالب است که بدانید هیچ یک از این داستان ها راجب به قلعه لیختِن اِشتاین (Lichtenstein) درست نیست و هیچ مدرکی برای اثبات این قضیه یافت نشده.

تنها لوازمی که در این قلعه پیدا شده زره ها و سلاح های بزرگ قدیمی بوده که نشان می دهد این قلعه بزرگ و زیبا تنها، انباری بزرگ برای نگهداری از لوازم جنگی و نمایش آن ها بوده.
زمان مناسب برای بازدید جنگل سیاه

اگر بعد از تمام چیزاهایی که تا کنون خواندید هنوز هم به بازدید از این مکان علاقه دارید، پس باید شما هم مانند میلیون ها گردشگر دیگر در فصل پاییز از آن بازدید کنید.

تور- تعطیلات رویایی-ویزا- سفر-اسپانیا-ویزای شنگن-سفر اروپایی- بلیط- پرواز-هتل

در این فصل از سال شما می توانید روی چندین لایه برگ درختان قدم بزنید و حیواناتی مانند گوزن های شاخ دار را تماشا کنید. همچنین به دیدن شهر هایی مانند فرایبورگ و بادن بادن که از نقاط پربازدید گردشگری در حاشیه غربی جنگل سیاه هستند دیدن کنید.

 

 

ایا شما هم دوست دارید تا به این جنگل زیبا پا بگذارید و از زیبایی های ان شگفت زده شوید؟

 

ایا میدانستید که تعطیلات رویایی برگزار کننده تورهای جذاب و رویایی به سراسر اروپا است؟ جهت اشنایی با این تور ها روی لینک های زیر کلیک کنید.

تور اسپانیا(مادرید- بارسلون) ویژه نوزدهمین سالگرد تاسیس تعطیلات رویایی با قیمت استثنایی

تور پرتغال-اسپانیا(لیسبون-مادرید)

تور رویایی ایتالیا(رم-فلورانس- ونیز)

همچنین تور های افریقایی تعطیلات رویایی هم بینظیر خواهند بود.

تور افریقای جنوبی