هیجان انگیز ترین پارکهای آبی بلغارستان

ساحل دریای سیاه در بلغارستان مورد توجه بسیاری از گردشگران از سراسر جهان قرار دارد و یکی از محبوب‌ترین مکان‌ها برای گذراندن تعطیلات است. این سرزمین به دلیل برخورداری از سواحل آفتابی عالی برای مهمانی‌های تابستانی بسیار مناسب است اما با تماماین توضیحات ممکن است شما به تفریح بیشتری نیاز داشته باشید که باید آن را به پارک‌های آبی بلغارستان بسپارید. در نزدیکی همین سواحل پارک‌های آبی بزرگ و کوچکی بنا شده است که روزانهمیزبان تعداد زیادی از گردشگران هستند. در این مطلب قصد داریم تا تعدادی از پارک¬های آبی جذاب بلغارستان را به شما معرفی کنیم.

پارک آبی آکروپلیس:
پارک آبی آکرو پلیس یکی از زیباترین پارک‌های آبی در بلغارستان است. این پارک آبی مهیج توسط متخصصان اسپانیایی ساخته شده است. آن‌ها با استفاده از تجربیات خود در ساخت پارک‌های آبی متعدد در اسپانیا این پارک آبی جذاب را ساختند.
آکروپلیس دارای مساحت 40000 متر مربع و همزمان برای 3000 نفر فضای بازی دارد و تمام سنین می-توانند در آنجا به تفریح بپردازند. محبوب‌ترین قسمت این پارک یعنی قسمت آدرنالین شامل سرسره کامیکاز با سرعت 60 کیلومتر بر ساعت، دو سیاه چاله و همچنین یک رودخانه وحشی برای قایق سواری متفاوت و سرسره نیاگارا است که افراد به همراه حلقه¬های پلاستیکی سوار آن می‌شوند. جالب است بدانید که این پارک فقط برای تفریح‌های مهیج ساخته نشده است و قسمت‌هایی در آن وجود دارد که شما می‌توانید در آن‌ها به استراحت بپردازید و در نهایت آرامش آفتاب بگیرید. در سفر خود به بلغارستان سری هم به آکروپلیس بزنید و یک روز مهیج را برای خود بسازید.

پارک آبی اکشن:
پارک آبی اکشن جزو اولین پارک‌های آبی ساخته شده در بلغارستان است. پارکی که حدود 36000 متر مربع مساحت و حدود 30 جاذبه تفریحی آبی دارد. پارک آبی اکشن نیز دارای تفریحات مختلف آبی برای بزرگسالان و کودکان است و جای هیچ گونه نگرانی را برای برای خانواده‌هایی که به قصد تفریح به آن‌جا می‌روند، باقی نگذاشته است. در قسمت بزرگسالان این مجموعه مهیج‌ترین و محبوب¬ترین سرسره آبی بلغارستان قرار دارد که ارتفاع آن 18 متر و سرعت سقوط آن 70 کیلومتر بر ساعت است. همچنین در قسمت کودکان استخر ماجراجویی و قلعه آب وجود دارد که آن‌ها می‌توانند ساعت‌های زیادی را در این قسمت بگذرانند. این پارک زیبا شامل تفریحات دیگری مانند باغ وحش، اتاق انیمیشن و… و همچنین شامل فست فود‌ها، فودکورت‌ها و رستوران های مدرن فراوانی می‌باشد.

پارک آبی آکوالند:
قطعا پارک آبی آکوالند ارزش بازدید دارد. این پارک که در پلودید واقع شده است، بخشی از یک مرکز ورزشی بزرگ است و شامل سرسره‌های مهیج بسیار است. آکوالند شامل 10 بازی مهیج و محبوب است که از جمله آن‌ها می‌توان به سرسره کامیزا، سانتریفیوژ با ارتفاع سقوط 20 متر و سرسره¬های سیاه چاله اشاره کرد. این پارک زیبا فضاهای مختلف زیادی هم برای یک استراحت دلچسب پس از یک روز پر هیجان را دارد.

پارک آبی آکوا پارادایس:
پارک آبی آکوا پارادایس قطعا یکی از مکان‌هایی است که شما حتما باید از آن دیدن کنید. آکوا پارادایس، از نظر معمار با همه پارک‌های موجود در بلغارستان متفاوت است. در این پارک زیبا سرسره‌ها با قلعه‌ها و کشتی‌های دزدان دریایی ساخته شده‌اند و فضایی متفاوت را ایجاد کرده‌اند. در این پارک سرسره هایی که بیشترین آدرنالین را ایجاد می‌کنند، کامیکاز و اسپیس جم نام دارند که هرکسی جرات سوار شدن آن‌ها را ندارد. اما به کسانی که هیجان کمتر را ترجیح می‌دهند، سرسره‌هایی مانند مارپیچ و فانتوم پیشنهاد می‌شود.
جالب است بدانید که بلندترین سرسره‌ی بلغارستان نیز در این پارک قرار دارد که نام آن رفتینگ بوده و هر گردشگری را جذب خود می‌کند.
تعدادی از پارک‌های آبی بلغارستان را به شما معرفی کردیم و امیدواریم با مراجعه به آنها در سفر خود بهترین خاطره‌هارا بسازید.
اگر قصد سفر به بلغارستان را دارید لازم است تا اطلاعاتی جامع و ضروری را راجع به این کشور مطالعه کنید. جهت مطالعه مطلب درباره بلغارستان بدانیم، اینجا کلیک کنید.

#آژانس تعطیلات رویایی #تعطیلات رویایی #گردشگری #سفر #مسافرت #ویزا #پاسپورت #شنگن #اروپا #تور اروپا #وام گردشگری #کیش #آفر #تور #هواپیما #قطار #اتوبوس #بلیط #تور خارجی #طبیعت گردی #باران #زیبا #ویزا آنلاین #ایران #ایرانگردی #روادید #توریسم #اقامت #ویزا تحصیلی #تحصیل #دانشگاه #تحصیلی #زبان #زبان انگلیسی #راهنمایی #اقدام #ویزا کاری #ویزا تجاری #کسب وکار #سرمایه #شرکت #گردشگری #زیبایی #دیدنی #تور #راهنما #مسافرت #مردم بومی #مراسم #آیین #سفر رفتن #طبیعت #غذا #فرهنگ #زیست بوم #گردش #سوغاتی #صنایع دستی #سنگ قیمتی #غذا #غذا ی محلی #خوشمزه #آسیا #تور اسیا #امنیت #مهاجرت #خوشمزه #بی‌نظیر #اقتصاد #مردم #موقعیت #نروژ #اقدام #اقامت #کار #خانواده #تور # کیش # تفریح #تاریخ #خوشگذرانی #میکامال #تفریح #تجارت #تجاری #تله کابین #اکواریوم #تونل باد #بازدید #گردش #تهران #عمارت قزاقخانه #قاجار #ناصرالدین شاه قاجار #مظفرالدین شاه قاجار #تاریخ #ایتالیا #گردش #تاریخچه ایتالیا #گردش در ایتالیا #رم #گردش در رم #میکلانژ #دیدنی #معبد پانتئون #پله های اسپانیایی #سالن موسیقی #کنسرت #رومن فروم #فستیوال #ایتالیا #میلان #اتومبیل رانی #فشن #فشن مد و لباس #خرید #ونیز #مراکز خرید #مراکز خرید ونیز #هنر #ایتالیا #رنسانس #فوتوریسم #ماکیایولی #هنرمند #هنرمندان #هنردوستان #جزیره #ارزان #جزیره ارزان #اروپا #ساختمان #آپارتمان #اسپانیا #گردش #سفر به اسپانیا #پارک لورو #تفریح #شادی #دلفین #باغ وحش #نهنگ قاتل #شیر آبی #شیر #طوطی #فستیوال #جشنواره #گوجه فرنگی #گردش در تهران #باغ امیر سلیمانی #مجارستان #درباره مجارستان بدانیم #پارک #پارک ملی #پارک های ملی مجارستان #جشنواره های مجارستان #مجارستان شگفت انگیز #بلغارستان