اقامت لذت بخش در گرانترین هتل جهان

شاید به نظر برسد تمام گرانترین ها و لوکس ترین ها باید در لاس وگاس یا دبی باشند ، اما گرانترین سوییت جهان در یک هتل در ژنو سوییس است. سوییتی که دیگر سوییت های لوکس و گران جهان را پشت سرش گذاشته است.

هتل های ارزان

سوییت رویال پنت هاوس (Royal Penthouse Suit ) در هتل پرزیدنت ویلسون (President Wilson Hotel) ،  در حال حاضر گرانترین سوییت جهان لقب گرفته است که هزینه اقامت در آن از شبی 80000 دلار شروع می شود. اما این سوییت چه چیزی برای عرضه دارد و چرا تا این حد گران است ؟ با هم نگاهی به این سوییت و امکانات آن می اندازیم.

تعطیلات رویایی

علاوه بر اینکه بالاترین قیمت اقامت در هر شب را دارد بلکه بزرگترین سوییت در اروپا نیز می باشد. سوییت رویال پنت هاوس با فضایی 1676 مترمربعی به طور کامل طبقه هشتم این هتل را به خود اختصاص داده است. یکی از مشخصه های سوییت رویال پنت هاوس تراس بزرگ و وسیع آن است که چشم اندازی زیبا و رویایی از دریاچه Lac Laman دارد ، علاوه بر اینها در این تراس وسیع یک تلسکوپ برای تماشای ستارگان در شب قرار گرفته است.

هتل گران

این سوییت ظرفیت 12 میهمان را دارد که هریک از آنها می توانند اتاق خواب مخصوص به خودشان را داشته باشند. بنابراین با کمی محاسبه می توان دریافت که هزینه اقامت هر شخص شبی 6600 دلار خواهد بود.

دو اتاق خواب این سوییت بزرگتر از سایر اتاقهاست و داخل آنها حمام مرمری ، یک جکوزی با چشم اندازی به سوی دریاچه وجود دارد. لوازم بهداشتی داخل حمام ها نیز از محصولات هرمس است.

بزرگترین هتل جهان

از آنجاییکه اغلب مقامات مهم و افراد مشهور در این سوییت اقامت می کنند ، این سوییت بزرگ دارای نیروی امنیتی و محافظ نیز می باشد. پنجره ها ضد گلوله طراحی شده اند و یک آسانسور اختصاصی میهمانان را به این سوییت می برد. سوییت رویال پنت هاوس هتل پرزیدنت ویلسون یک سالن ورزشی مجهز و اختصاصی نیز دارد ، بنابراین هیچ کس خسته شدن و ورزش کردن میهمانان VIP و افراد مشهور را نخواهد دید !

طبیعتا گرانترین سوییت جهان قرار نیست امکاناتی استاندارد و معمولی داشته باشند. هرچند تا اینجا نیز هیچ یک از امکانات این سوییت برای افراد معمولی طراحی نشده بود ، میهمانان این سوییت برنامه های مورد علاقه خود را نیز بروی بزرگترین صفحه نمایش جهان برند Bang & Olufsen تماشا خواهند کرد ، یک پیانوی بزرگ از شرکت Steinway برای نواختن خواهند داشت و همچنین داخل اتاق های خود کلکسیونی از آثار هنری قدیمی و مشهور را خواهند دید.

 

حتی با مطالعه چند خط درباره این هتل مسافران دوست دارند تا حتی یک شب از اقامت خود را در این هتل بگذرانند. شما چه طور؟ دوست دارید در این هتل رویایی اقامت داشته باشید؟

ایا میدانستید تعطیلات رویایی برگزار کننده رویایی ترین تور ها به سوئیس است؟ اگر هنوز تور های اروپایی ما را تجربه نکرده اید، همین حالا با ما تمای بگیرید تا تور های جذابی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تلفن:02122243040

 

اگر به مطالعه مطالب عجیب گردشگری علاقه دارید حتما مطالب جذاب زیر را مطالعه کنید.

عجیبترین سازه های جهان

عجایب ناشناخته درباره مجسمه ابوالهول

اقامت های ترسناک در ترسناک ترین هتل ها

درباره جیمز وب چه میدایند؟

نام های عجیبی مناطق مختلف کانادا