جنگلی که رفتن به دل ان جرئت میخواهد!

جنگل‌های انبوه برای بعضی‌ها جایی دوست‌داشتنی و برای برخی دلهره‌آور به نظر می‌رسد. برای افراد دیگری جایی برای خودکشی است! جنگل خودکشی ژاپن یکی از آن مکان‌هایی در دنیا است که هر کسی جرأت نمی‌کند به آنجا برود؛ جایی که افراد زیادی در آن به زندگی خود پایان داده اند!

جنگل آئوکیگاهارا در تاریخ و فرهنگ ژاپن به عنوان جایگاه ارواح معرفی شده و مهم‌‌ترین دلیل نامیدن آن به عنوان جنگل خودکشی، آمار بالای افرادی است که وارد جنگل می‌شوند و هرگز برنمی‌گردند. در ادامه این متن از تعطیلات رویایی قصد داریم تا با این جنگل مخوف و شاید هم هیجان انگیز اشنا شویم.

جنگل آئوکیگاهارا

آئوکیگاهارا پر از درختان درهم تنیده و شاخ و برگ‌های انبوه است که برخی به آن دریای درخت هم می‌گویند.

این‌جنگل که با نام «ایده آل ترین مکان برای مردن» نیز شناخته می‌شود، در ژاپن قرار گرفته و مقصدی است که افراد زیادی در آنجا خود را کشته‌اند و به عنوان دومین مکان مرگبار بعد از پل گلدن گیت شناخته می‌شود

حقایق و داستان‌های زیادی درباره جنگل خودکشی نقل می‌شود که در ادامه به انها می پردازیم.

جنگل مرگ

آمارهای متفاوتی درباره تعداد خودکشی‌های این جنگل وجود دارد و یکی از دلایل آن، وسیع و انبوه بودن جنگل است که باعث می‌شود تعدادی از اجساد پیدا نشوند. تخمین زده می‌شود سالانه حدود ۱۰۰ نفر در این جنگل اقدام به خودکشی می‌کنند.

بالاترین آمار خودکشی در دنیا

خودکشی در ژاپن آمار بسیار بالایی دارد. برای مثال در سال ۲۰۰۹ تعداد خودکشی‌های ثبت شده به ۲۶۴۵ نفر رسید که ۱۵ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

 

بدون در نظر‌گرفتن شهرت این جنگل، اینجا یک مکان خطرناک برای گردش است. تنه و ریشه‌های درختان به خوبی در‌هم تنیده شده و پر از صخره و غارهای مخفی است. به علاوه، در‌هم تنیدگی درختان باعث شده سکوت وهم‌انگیزی بر جنگل مسلط شود.

تعطیلات رویایی

افسانه رهاسازی پیرزن

اوباسوته روشی برای کشتن است که در زبان ژاپنی یعنی «رهاسازی پیرزن» و به عملی گفته می‌شود که در آن بستگان بیمار یا سالمند به کوه یا جاهای دوردست دیگر برده می‌شدند تا در اثر گرمازدگی، گرسنگی یا بی‌آبی بمیرند.

وجود ارواح مردگان

بعضی باور دارند ارواح کسانی که اوباسوته شده‌اند در جنگل حضور دارند و در حال گرفتن انتقامشان هستند. آن‌ها افرادی را که گرفتار غم و اندوه هستند به سمت جنگل جذب می‌کنند و می‌کشند.

با این که این جنگل برای خودکشی و مرگ شهرت یافته است اما یک پدیده شگفت‌انگیز طبیعی است. هنوز هم تعداد زیادی گردشگر برای تماشا و لذت بردن از کوه فوجی، درختان ۳۰۰ ساله و غار یخی نیروساوا وارد این منطقه می‌شوند.

جنگل آئوکیگاهارا جو ترسناکی دارد و همین باعث شده لوکیشن مناسبی برای فیلم سینمایی جنگل (The Forest) باشد.

امروز یکی از مخوف ترین مکان های جهان را به شما همراهان تعطیلات رویایی معرفی کردیم و امیدواریم که هیچ گاه در این مکان ها قرار نگیرید.

ایا میدانستید تعطیلات رویایی برگزار کننده تور های جذاب و رویایی به ژاپن است؟ اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید همین حالا با ما تماس بگیرید تا بهترین پکیج ها را با قیمت های مناسب در اختیارتان قرار دهیم.

تلفن:02122243040

اگر به مطالعه مطالب عجیب گردشگری علاقه دارید حتما مطالب جذاب زیر را مطالعه کنید.

عجیبترین سازه های جهان

عجایب ناشناخته درباره مجسمه ابوالهول

اقامت های ترسناک در ترسناک ترین هتل ها

درباره جیمز وب چه میدایند؟

نام های عجیبی مناطق مختلف کانادا